Kontakt

Nejlepší způsob, jak mě kontaktovat, je zaručeně email: sstrebl@ucla.edu Snažím se odpovídat rychle, ale občas mi to nějaký čas zabere, protože řeším prioritní věci. Do 48 hodin mimo víkendy bych měl být schopen odpovědět. V současné době možná neodpovím až týden kvůli práci na volební kampani Pirátů.

Pokud máte dotaz (nebo připomínku) ke článku, pište prosím do fóra. Protože máte-li dotaz vy, je dost možné, že se přesně na to samé chtějí zeptat i ostatní čtenáři článku. FYI sprosté komentáře přímo miluji a nic mě nenadchne víc jako třeba tento:

Mezi kterou polovičku patříš ty vypatlanej čuráku. Když tu byli komunisti, tak sis pochcával kolena a budeš něco komentovat. Ale podle tvého ksichtu zřejmě patříš do té druhé polovičky, vychcaných podnikatelských zlodějů, jinak by si nemohl takhle přemýšlet. Doufám, že ti brzo někdo skope prdel, za ty tvoje slátaniny.

Ze zásady na ně neodpovídám, ale pobaví a ujistí mě, že dělám něco dobře. Takže díky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>